Firma Profili

20 yıldır teknolojiye altyapı üretiyoruz.

1998 yılında üretime başlayan TEMKA KABLO teknolojiyi takip ederek; çevreye, insana ve emeğe saygıyı üretim ve pazarlama stratejisinde temel prensip olarak konumlandırıyor.

Temka Kablo üretim parkurunu ve TEMKA markasını yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda günden güne geliştiriyor. Temka Kablo üretimini Koaksiyel, Sinyal ve Kontrol, Haberleşme, Veri İletişim, Esnek Kumanda, Yangına Dayanıklı Kontrol, Enstrümantasyon Kabloları,  Kapalı Devre Televizyon, Seslendirme ve Silikon Kabloları ve birçok özel kablolar yer almaktadır.

Kaliteyi merkeze alarak, yönetim sürecinin her aşamasında tüm çalışanların ortak amaç doğrultusunda hareket etmesini sağlayarak sürdürülebilir kalitenin sağlanması doğrultusunda kalite hedeflerini geliştirmek Temka Kablo’nun temel yetenekleri arasındadır.

Temka Kablo, kalite standartlarına uygunluğu ve çevreye duyarlı üretim sistemi ile Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2015) ve Çevre Yönetim Sistemini (ISO 14001:2009) oluşturarak sistemi belgelendirmiştir. Temka kablo üretmiş olduğu ürünlerde uluslararası standartları esas alarak TSE, TSEK ve CE ( CPR ) ürün belgelerine sahiptir. 


20 yıldır TEMKA KABLO ürünlerini ve markasını tercih eden çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.